Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim të vranësirave

Dita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim të

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash që do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin. Pritet që gjatë mbrëmjes të ketë shtim të vranësirave të cilat do të sjellin reshje të izoluara.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 03°C në 15°C, në zonat e ulëta nga 10ºC në 22°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 23°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 05°C në 15°C dhe në zonat e ulëta nga 07°C në 17°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës:

Dita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim tëDita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim tëDita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim tëDita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim tëDita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim tëDita nis me diell por gjatë mbrëmjes pritet shtim të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore