Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motit

Dita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm. Gjatë pasdites dhe mbrëmjes rriten mundësitë për reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 00°C në 08°C, në zonat e ulëta nga 08ºC në 15°C dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 14°C.

Era do të fryjë në drejtim Verilindor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë mbi 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do të variojnë: në zonat malore nga -2°C në 08°C dhe në zonat e ulëta nga 01°C në 10°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore në vend, Kosovë dhe botë:

Dita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motitDita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motitDita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motitDita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motitDita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motitDita nis me diell por e freskët, ky është parashikimi i motit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore