Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Diell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimi i motit

Diell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimi

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë një mot me diell në të gjithë territorin, por që në zonat malore do të ketë edhe intervale të shkurtra me reshje të izoluara.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 07°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 13ºC në 23°C dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 25°C.

Era do të jetë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3-4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 07°C në 17°C dhe në zonat e ulëta nga 10°C në 19°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të vendit, Kosovës dhe botës

Diell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimiDiell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimiDiell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimiDiell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimiDiell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimiDiell dhe temperatura deri në 25 gradë, ky është parashikimi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore