Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve (FOTO)

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Personazhet e famshëm të ekranit e dinë shumë mirë se cili është sekreti për të realizuar një foto perfekte, që nga veshja, make-up, modeli i flokëve dhe poza që duhet të marrin.

Çdo yll i ekranit e di mjaft mirë se cili kënd e nxjerr më bukur atë. Për shembull Paris Hilton pothuajse gjithmonë kryqëzon këmbët në foto ose Kristen Stewart përkul pak qafën anash.

Në fotot e mëposhtme do të zbuloni disa qëndrime që i ndihmojnë të famshmit të duken perfekt në foto.

Kristen Stewart përkul qafën anash dhe ngre pak njërën shpatull.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Të gjitha fotot e Rihanna-s shoqërohen me një vështrim mbi supe.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Jennifer Aniston përqafon fort partnerët e saj të famshëm.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Paris Hilton kryqëzon këmbët pothuajse në të gjitha fotot e saj.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Një këmbë përpara tjetrës e ndihmon Jennifer Lopez të duket mahnitëse.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Aishwarya Rai me të dyja duart në bel.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Jennifer Lawrence pozon gjithmonë para kamerave me njërin krah në bel.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Nicole Kidman i mban të dyja duart në bark.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

George Clooney shpesh fërkon duart, sikur po pret të marrë një çmim tjetër.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Gisele Bündchen përkul këmbën në një mënyrë lozonjare.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Edhe Victoria Beckham e përdor këtë rregull dhe në të njëjtën kohë e përkul pak trupin e saj prapa.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Penélope Cruz u dërgon të gjithëve përshëndetje të ngrohta, si një mbretëreshë.

Dëshironi foto perfekte për rrjetet sociale? Zbuloni sekretet e yjeve

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore