Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të moshuar (FOTO)

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria e njerëzve të moshuar ndryshon nga ajo e romantikëve të rinj, pasi ajo është më e përqendruar në shijimin e momentit dhe mbështetjen e njëri-tjetrit.

Fotografi me qendër në Londër, Sujata Setia, e ka provuar një gjë të tillë duke krijuar fotografi të rralla me çifte që kanë shumë vite bashkë.

“Bright Side” ka publikuar disa prej këtyre fotografive dhe do të kuptoni magjinë e këtyre imazheve.

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Dashuria nuk njeh moshë! Imazhet emocionuese të çifteve të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore