Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga “photoshop”-i (FOTO)

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Prej shumë kohësh “photoshop”-i është përhapur gjithandej. Në rrjetet sociale gjen imazhe të shumta të cilat janë edituar dhe duket qartë se nuk është ashtu siç është shkrepur.

Por jeta mund të “krijojë” vetë fotografi të bukura dhe shumë unike, pa qenë nevoja e përdorimit të “photoshop”-it.

Shikoni këto imazhe që “Bright Side” ka mbledhur nga gjërat më të bukura dhe mahnitëse që janë krijuar në natyrë.

Një gorillë bebe albino me shokun e tij

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

… dhe një breshkë albino deti

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Bregu

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

E gjithë kjo është vetëm një fotografi …

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

… siç është edhe kjo

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Një zinxhir për një rrotë

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Boja në këtë zinxhir u zbeh dhe u bë e ngjashme me printet.

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Këto janë çadrat mbi një rrugë në Bastogne, Belgjikë

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Cyberpunk Seul

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

“Koleksioni im i llambave të lavës”

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

“Miku im në Facebook kapi këtë peshk të bukur në brigjet perëndimore të Uellsit.”

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Piramidat e tokës

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Ndoshta shembulli më i mirë i një reje në formë kërpudhe

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Një stacion metroje në Moskë

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Xham opali

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

“Pas 8 orësh mundim për të balancuar gurët në plazhet e Liqenit Superior dje, isha i rraskapitur. Pastaj pashë këtë shkëmb të madh të bardhë, u frymëzova përsëri dhe krijova një pjesë tjetër, të preferuarën time të ditës.”

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Çaj i mahnitshëm

Bukuritë e rralla të krijuara nga natyra dhe jo nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore