Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të grave nga kombe të ndryshme (FOTO)

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Një fotograf nga Rumania, Mihaela Noroc, ka 6 vite që udhëton nëpër botë në ndjekje të mësimit për kulturat e tjera.

Duke udhëtuar në vende të ndryshme, ai ka krijuar edhe një projekt të quajtur “Atlasi i Bukurisë”, përmes të cilit zbulon “bukurinë e pa vërejtur që lulëzon në çdo grua”.

Pavarësisht nga mosha, raca apo kombësia e tyre, fotografi kap në mënyrë përfikte bukurinë e jashtme dhe të brendshme të këtyre grave.

Falë projektit të Noroc, “Bright Side” u kujtua që bukuria fshihet në çdo cep të planetit tonë dhe janë dallimet tona që na bëjnë të gjithëve unikë.

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Bukuria është një gjuhë universale, imazhet perfekte të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore