Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

"Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze që 'thyen në mes' këdo (FOTOT)

"Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze

24-vjeçarja Julia Vins është një prej vajzave më "muskuloze" në botë. E reja ruse merret prej vitesh me palestër dhe njihet gjërësisht si "Barbie" me muskuj.

Bukuria dhe format shpërthyese fizike janë një kombinim jo i zakontë, që e kanë kthyer Julian në një yll në rrjetet sociale. Shihni FOTOT: 

"Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze "Bisha" me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore