Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Bëjeni nga sot! Vendosni këtë gjë nën jastëk dhe ju do të tërhiqni fat, para dhe dashuri

Bëjeni nga sot! Vendosni këtë gjë nën jastëk dhe

Një teknikë e lashtë manifestimi na mëson se si të marrim gjithçka që kemi dashur ndonjëherë me mendime pozitive dhe korrekte.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është që përpara se të flini, të shkruani në një copë letër atë që dëshironi të tërhiqni në jetën tuaj dhe ta vendosni nën jastëk.

Ndërsa bini për të fjetur, mendoni se si ndiheni, relaksohuni dhe lejoni vetes të ndjeni mirëqenie.


Kjo teknikë e manifestimit funksionon më mirë nëse mbeteni i fokusuar vetëm në dëshirën tuaj. Qetëso mendjen. Nëse filloni të ëndërroni për dëshirat tuaja, është një shenjë se tërheqja po funksionon.

Mos i ndryshoni dëshirat tuaja. Jini të fokusuar në një dëshirë specifike dhe prisni që ajo të përmbushet së pari. Kur dëshira juaj e parë të realizohet, vazhdoni të njëjtin ritual me dëshirat e tjera.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore