Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse të rusëve të pasur të Londrës (FOTO)

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Në vitet nëntëdhjetë, shumë manjatë të biznesit rus u zhvendosën në Mbretërinë e bashkuar, pasi Bashkimi Sovjetik u rrëzua në 1991-n. Ata investuan pasurinë e tyre në të gjithë Britaninë, nën politikën e ‘vizës së artë’ të Tony Bler, e cila u lejonte atyre qëndrimin në vend në këmbim të një minimumi 1 milion paund investimi.

E teksa fëmijët e këtyre biznesmenëve u rritën dhe u arsimuan në Britani, jetojnë një jetë shumë magjepsëse. E nuk e kanë aspak problem që jetën e tyre luksoze ta tregojnë në postimet e ndryshme në rrjetet sociale.

Fotot janë të shumta të të rinjve të pasur, ku tregojnë makinat sportive dhe të shtrenjta, udhëtimet me jahte e deri tek avionët privatë, si dhe pushimet luksoze.

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

 

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Avionë privatë dhe jahte luksoze, brenda jetës magjepsëse

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore