Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

5 gjëra që nuk i dini për shqiptarin që “rrëmbeu” vajzën e regjisorit të njohur (FOTO)

5 gjëra që nuk i dini për shqiptarin që

Në mediat ndërkombëtare ka bërë bujë lajmi i fejesës së Destry Allyn Spielberg, vajzës së vogël të regjisorit të famshëm, Steven Spielberg.

23-vjeçarja konfirmoi përmes një postimi në Instagram se aktori Genc LeGrand i ka propozuar dhe ajo ka thënë ‘po’.

Ndërsa “Hollywood Life” ka listuar pesë gjëra që duhet t’i dini për aktorin shqiptar:

1. Genci dhe Destry janë në lidhje që nga viti 2017

5 gjëra që nuk i dini për shqiptarin që

2. Është rritur në Evropë

5 gjëra që nuk i dini për shqiptarin që

3. Studimet e tij janë fokusuar në aktrimin metodik

5 gjëra që nuk i dini për shqiptarin që

4. Ka punuar në xhirimet e adaptimit të “West Side Story” të Steven Spielberg

5 gjëra që nuk i dini për shqiptarin që

5. Talentet e shumta

Genci është një person me shumë talente! Përveçse flet katër gjuhë (anglisht, frëngjisht, shqip dhe gjermanisht), ai luan futboll dhe badminton, noton dhe stërvitet me biçikletë. Njëherësh, pikturon, gatuan dhe e di vallëzimin bazë të xhazit.

5 gjëra që nuk i dini për shqiptarin që

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore