Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

4 shenjat astrologjike që bien shpejt në dashuri

4 shenjat astrologjike që bien shpejt në dashuri

Ndonjëherë nuk është faji i dikujt që bie në dashuri shpejt. Janë shenjat astrologjike ato që ndikojnë së tepërmi. Ja ato që dashurohen sa hap e mbyll sytë.

Peshorja. Personat e kësaj shenje janë në kërkim të një marrëdhënieje. Ato duan të ndiejnë “fluturat në bark” dhe ndjesitë e forta që ndihen kur bie në dashuri. Nuk është ndonjë çudi e madhe që ato bien shpejt në dashuri dhe nuk hezitojnë të thonë “Faleminderit, tjetri..” sapo pasioni ndërron vendin me rutinën.

Akrepi. Personat e kësaj shenje kanë zakonin e çuditshëm që duan të shndërrojnë çdo lloj takimi në një lidhje. Ata mundohen përherë të gjejnë mënyra për t’u lidhur edhe me persona të papërshtatshëm vetëm për të qenë çift. Shpesh ata i injorojnë shenjat treguese të një dashuriçkë që nuk të çon askund vetëm sepse dikush iu jep vëmendje.

Gaforrja. Nuk është çudi që shenja më e ndjeshme e zodiakut të bjerë shpejt në dashuri. Personat gaforre janë gjithë kohës në kërkim të një dashurie të përjetshme dhe bien shpejt në krahët e dikujt pa menduar se gjërat mund të mos ecin.

Demi. Problemi më i madh i personave të kësaj shenje? Zemra e madhe. Për të treguar se janë personat e duhur ata bëjnë çdo gjë pa i analizuar gjërat. Shpesh demat ngatërrojnë ndjenjat e tjera me dashurinë dhe lëndohen.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore