Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

20-vjeçari rrëzohet nga 35 metra lartësi gjatë koncertit, por shpëton mrekullisht (VIDEO)

20-vjeçari rrëzohet nga 35 metra lartësi gjatë koncertit,

Një 20-vjeçar britanik ka shpëtuar mrekullisht pasi u rrëzua nga një lartësi prej 35 metrash, gjatë koncertit të Harry Styles.

Dylan Wood kishte shkuar në koncert së bashku me miqtë e tij, por në një moment e gjeti veten duke u varur në mbajtësen e sektorit ku po qëndronte, përpara se të binte në dyshemenë e stadiumi ku po zhvillohej koncerti.

Mjekët u habitën që ai ishte ende gjallë, ndërsa iu nënshtrua vetëm një operacioni të lehtë në brinjë. Ai ndodhet ende nën kujdesin e mjekëve dhe së shpejti pritet të dërgohet në shtëpi.

20-vjeçari rrëzohet nga 35 metra lartësi gjatë koncertit,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore