Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

Rrëzimi ose dëmtimi i vetes në një mënyrë tjetër mund të jetë i bezdisshëm dhe madje pak i dhimbshëm. E ajo që është akoma edhe më e bezdisshme është kur të nesërmen ju do të zgjoheni me një njollë të shëmtuar.

Ndodh shpesh që këto shenja të mbesin gjithmonë në trup, të mos fshihen plotësisht. E ju që nuk doni ta shikoni këtë në trupin tuaj, mund të krijoni art dhe të lini imagjinatën tuaj të lirë.

Mund të jetë një shenjë nga një e rrëzuar, incident apo ndonjë gjë tjetër, por kjo nuk ju ndalon që ta transformoni në një ananas apo edhe një fantazmë.

“Bright Side” ka publikuar fotot e 14 personave që nuk lejuan që këto shenja t’i prishnin ditën, kështu që vendosën që të pikturonin diçka të bukur mbi to.

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

14 personat që shenjat në trup i kthyen në art (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore