Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin vëmendjen e të gjithëve me veshjet e zgjedhura gjatë parakalimeve në tapetin e kuq!

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

Jemi mësuar të shohim të famshëm të veshur me veshje mahnitëse në tapetin e kuq, dhe nuk ka asgjë të habitshme në fustanet e stilistëve të njohur dhe diamante. E duke qenë se gjithmonë janë stilistët ata të cilët arrijnë që punojnë me ta vendosin ide vërtet novatore në pamjen e tyre dhe i bëjnë të dallohen në turmën e famshme. Nga iluzionet e ndërlikuara optike te referencat e filmave, yjet dëshmojnë herë pas here se nuk do t’u mbarojnë kurrë idetë për të mahnitur fansat e tyre. Asnjëherë kreativiteti nuk njeh kufinj dhe prandaj për këtë arsye ne ju njohim me disa nga yjet e famshëm të cilët me veshjet e tyre kanë arritur të tejkalojnë çdo pritshmëri dhe të mbeten të paharrueshëm në tapetin e kuq!

1. Joey King

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

2. Rita Ora

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

3. Celine Dion

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

4. Rihanna

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

5. Solange Knowles

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

6. Z LaLa

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

7. Cardi B

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

8. Billy Porter

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

9. Christina Aguilera

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

10. Kim Kardashian

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

11. Zendaya

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

12. Zoë Kravitz

12 yjet të cilët kanë arritur që të tërheqin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore