Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën shumë thashetheme (FOTO)

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet politike.

Veshjet e këtyre yjeve bëhen trend dhe shumë vajza zgjedhin që në dasmat e tyre të veshin një të ngjashëm.

“Bright Side” ka kërkuar për disa nga fustanet e bardhë nga të gjitha kohët nga vajzat e njohura të ekranit. Këtu do të gjeni 11 nuset e famshme që kanë krijuar histori me veshjet e tyre dhe kanë ndezur shumë thashetheme.

Kate Moss

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Celine Dion

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Brigitte Bardot

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Grace Kelly

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Elizabeth Taylor

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Liza Minnelli

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Audrey Hepburn

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Bianca Jagger

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Mariah Carey

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Miranda Kerr

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Meghan Markle

11 nuset që krijuan histori me fustanin e bardhë dhe ndezën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore