Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që nuk pyesin për vitet (FOTO)

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

Të gjithë ne i duam gjyshërit e gjyshet tona dhe i vlerësojmë, sepse ata na ofrojnë dashuri dhe kujdes pa kushte.

Ata janë engjëjt tanë mbrojtjës që gjithmonë do t'i kemi rreth nesh. Shikoni këta të moshuar që janë thesarë të vërtetë dhe pavarëisht moshës janë mjaft aktivë.

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

100 vjeçe bën stërvitje/ Njihuni me të moshuarit që

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore