Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në fotografi (FOTO)

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Na ndodh shpesh që të ankohemi se fotot që realizojmë nuk janë ashtu siç ne i duam. Pasi të kemi shkrepur fotot, ne mund të kapim detaje që nuk i duam dhe nuk na pëlqejnë.

Disa njerëz thonë se nuk janë aspak për të bërë foto, e të tjerë pendohen se nuk kanë përdorur filtrat e celularëve.

“Bright Side” së bashku me fotografin profesionist, Alexei Serov, kanë zbuluar disa truke se si të bëni një fotografi të bukur dhe përfekte.

Kthejeni hundën në drejtim të burimit të dritës.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Mos e mbani frymën.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Përkulni gjithçka që mund të përkulet.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Mos u mbështetni në krahët tuaj.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Mos i ngrini faqet lart me duar.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Mos i ngrini duart mbi flokët tuaj.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Mos i fshihni duart në xhepa dhe mos i përkulni gishtat shumë.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Nëse ktheni kokën, mbuloni qafën me flokët tuaj ose një shall.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Mos shikoni drejtpërdrejt në lente.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Jini të natyrshëm.

10 hile të vogla që do iu ndihmojnë të dukeni bukur në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore