Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në Dubai (FOTO)

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

Para vitit 1960 Dubai ishte vetëm një shkretëtirë, por drejtuesi i tij ia ndryshoi tërësisht pamjen, duke e shndërruar në një prej vendeve më luksozë në botë.

Sot Dubai është i preferuar dhe i lakmuar nga gjithë, por fatin për ta vizituar sigurisht që e kanë miliarderët.

Ndërtesa gjigante, makina miliona dollarëshe, hotele me 7 yje, tigra dhe luanë që udhëtojnë në makina me njerëzit, pajisje që nxjerrin ar. Epo të gjitha këto do të shihni vetëm në Dubai.

Në fotot e mëposhtme do shihni gjërat më të çmendura që do gjeni çdo ditë në Dubai.

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

10 gjërat e çmendura që ndodhin çdo ditë në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore