Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

Edhe pse kanë kaluar shumë vite, disa çifte të famshme do të mbahen mend gjatë. Historitë e lidhjes së tyre kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen, por sot kujtohen si çiftet më të tmerrshme. Fansat luten që këto çifte të mos i shohin më bashkë.

Në botën e showbiz-it dëgjojmë shpesh për ndarje dhe lidhje mes njerëzve të famshëm dhe na duket diçka më se normale.

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

10 çiftet e famshme që kanë shokuar botën (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore