Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Mendimi im

Sot mos e zgjoni Lulzim Bashën

Sot mos e zgjoni Lulzim Bashën

Mos e zgjoni sot Lulzim Bashën, sepse gjumi i mëngjesit është plot ëndrra dhe gërrhitje.

Grua e mençur Aurela që nuk e votoi, bashkëshortin,

Burr i mençur edhe Berisha që po hesht,

Yuri Kim e tha troç, por ju s’deshët me e dëgju.

Më vjen keq për ata 500 mijë militant, që kanë 8 vjet i besojnë por do i’u duhet ndoshta edhe 16 vjet.

E gjithë jeta duke pritur të zgjohet i vdekuri.

Kufomat nuk ringjallen!

Mos kërkoni të hap sytë një fosile. Zgjohuni ju o popull:

I gjalli me të gjallët, i vdekuri me të vdekur

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore