Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Mendimi im

"Prisni dhe shikoni..."/ Spartak Ngjela: Saliu nuk e kishte me Bashën, topi është hedhur në SPAK

"Prisni dhe shikoni..."/ Spartak Ngjela: Saliu nuk e kishte me

U mbars Mali dhe polli një mi.

Kjo ishte lëvizja arkaike Berisha sot. Një falsitet për të krijuar një lëvizje. Por çfarë bëri me lëvizjen e tij? Asgjë. Ku merret dot një parti pa një vendim gjykate që njeh lidërshipin e ri.

Pse, ju vërtet mendoni se Saliu e kishte me Bashën. Jo. Gjithçka ai e pati me Amerikën. Me një mendjelehtësi, duke thirrur në Tiranë 4 mijë persona me të gjitha mjetet, mendoi se do ta bënte Amerikën të ndryshonte qëndrimin ndaj tij.
Asgjë.

Pse i lodh kot përkrahësit e tu, o Sali!
Pse paguan urlatorë që bërtasin. Kot lodhesh: çështja jote do të shkojë deri në fund...

Se Berisha është epiqendra e korrupsionin shtetëror në Shqipëri.
Po SPAK-u?

Tani topi është hedhur në SPAK.
TË SHOHIM...

Kurse Saliu shkoi në një rrugë tjetër: ai kërkon të organizojë një referendum kundërt Bashës. Gënjeshtër për grumbullimin e ardhshëm. Madje, po na flet Saliu edhe për revolucion, por mendjen e ka nga vendimet në Uashington.

Lodra naive. Basha nuk rrëzohet dot me lëvizje paralele.
Po Amerika.

Kjo do pritet nga SPAK. Po SPAK-u mos u tremb sot?

Pse, Amerika e ka lënë luftën kundër korrupsionit Berisha e kompani në Shqipëri? Kjo nuk mund të ndodhë...

Atëherë:
Prisni dhe shikoni...

"Prisni dhe shikoni..."/ Spartak Ngjela: Saliu nuk e kishte me

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore