Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Mendimi im

Tërmeti nuk e shemb malin!

Tërmeti nuk e shemb malin!

Tërmeti nuk e shemb malin! Ata janë të dy të pandarë, por dhe të lidhur në trurin e njëri-tjetrit ashtu siç vetë kibernetika, sot lidhet me anë të sateliteve Jani Duri, Vangjel Kozma... ose Vangjel Kozma dhe Jani Duri.

Kështu do t’i njohim të dy bashkë këta pene hekur dhe kriminelë të ligësisë me penën e tyre që lëshon plumba dhe jo gomë, por nga ato të vërtetat... Asnjëherë nuk futen në burg për krimet e tyre që kanë bërë... Vranë, prenë dhe masakruan mijëra dashakeqës të popullit.

Mirë ata që bënë keq, po këta dy kollozët si nuk mundi njeri t’i vinte përpara gjyqit dhe t’i jepte atë ç’ka meritojnë, të marrin për atë që bënë.

Sot vazhdojnë të vrasin në Portokalli me penën e tyre pa ju dridhur qerpiku, por as qerpikët politikë nuk dridhen sepse nuk e njohin penën dhe trurin e përparuar të disa njerëzve të veçantë në vendin tonë të shqiponjave që ishalla nuk ngelen vetëm laraskat... meqenëse nuk ju vuri njeri në bankën e të akuzuarve do ju vë unë sot dhe do ju jap titullin.

Faleminderit për atë çka dhuruat për vendin tuaj që e doni dhe e mbani gjallë me penën tuaj. Mosha nuk do të dijë , boja në penën tuaj do të rrjedhë derisa të mbushi 100 vjeç!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore