Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Mendimi im

2 mijë euro nata në Ksamil, Armina Mevlani fle sërish me burrin e supozuar

2 mijë euro nata në Ksamil, Armina Mevlani fle sërish me burrin e

Jo vetëm pandemia Covid-19 ia ka bllokuar udhëtimet Armina Mevlanit, por edhe Amerika dhe Britania e Madhe.

E gjendur e dyzuar mes shtëpisë së prindërve dhe vilës së partnerit të saj Shkëlzen Berisha, blogerja e "Myslym Shyrit" iu largua disa ditë vapës së Tiranës dhe shkoi të pushonte në Jug të vendit.

Kësaj here rezervoi një vilë në resortin ekskluziv Kep Merli ku një natë kushton vetëm 2000 euro. Vila u bë gati të ishte në dispozicion të çiftit por si gjithmonë Shkelzen Berisha vetëm sa paguan, ndërkohë që kalon netët me shokët e tij, djalin e Rexhep Meidanit dhe atë të Skënder Gjinushit.

Gjithësesi kjo histori hipokrite e bashkëshortit të saj të supozuar nuk e dëshpëron blogeren Mevlani.

Kjo e fundit e luan bukur rolin e koperturës dhe prej kësaj telenovele përfiton financiarisht aq shumë sa kuron lëndimin e dashurisë me paratë e boronicave të Gërdecit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore