Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

Zuri vendin e 3 në “Eurovision”/ Gjoni flet për eksperiencën e veçantë dhe ka dy fjalë për Anxhela Peristerin (FOTO)

Zuri vendin e 3 në “Eurovision”/ Gjoni flet për

Gjon Muharremaj, i cili përfaqësoi Zvicrën në “Eurovision” dhe arriti që të dilte i treti, ishte sot në një lidhje “Skype” me “Breaking” në Top News për të folur për eksperiencën e tij në festivalin e rëndësishëm.

“Jam shumë krenar që jam këtu te Top News. Shumë i emocionuar dhe krenar për pjesëmarrjen time në Eurovision. Për mua ishte që të arrija sa më lart dhe unë kisha top 5-shën në kokën time. E kur arrita te vendi i tretë, ishte një arritje e madhe. Vendi i parë nga juria një gjë shumë e bukur.

Zuri vendin e 3 në “Eurovision”/ Gjoni flet për

Të jesh fituesi nuk do të thotë të jesh më i miri, por më i pëlqyeri. E ndodh që për një këngëtar që ka fituar këtë festival, të mos dëgjojmë më për ata fare, pasi harrojnë të fillojnë të punojnë. Unë doja që të prekja njerëzit dhe ia arrita”, tha Gjoni.

Këngëtari i famshëm u shpreh se ka qenë dita më e bukur e jetës së tij, pasi kishte të gjithë njerëzit që donte pranë.

Zuri vendin e 3 në “Eurovision”/ Gjoni flet për

“Ishin prindërit, ata që kanë bërë këngën me mua, delegacioni im. Pasi dola nga skena mora gjyshin, i cili ishte shumë i emocionuar. E kam bërë punën time, të prek njerëzit e ti emocionoj. Nuk ishte performancë perfekte, por unë do e bëja sërish. Me ato gabime, jam njeri normal, nuk jam makinë. I lumtur që kam bërë këtë eksperiencë. Një publicitet shumë i madh”, tha Gjoni.

Zuri vendin e 3 në “Eurovision”/ Gjoni flet për

Ky i fundit foli edhe për këngëtaren, Anxhela Peristeri, e cila përfaqësoi Shqipërinë me këngën “Karma”. Sipas Gjonit, Anxhela është një këngëtare shumë, shumë e talentuar dhe gjithashtu shumë njeri i mirë.

Teksa i uroi shumë suksese Anxhelës, Gjoni tha që ta mbështesin atë sa më shumë, pasi është një talent .

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore