Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zhaklina-Oltës: Ti ke manipuluar situata. Të shesësh moral është e lehtë, por ta krijosh është e vështirë

Zhaklina-Oltës: Ti ke manipuluar situata. Të shesësh moral

Opinionistja Zhaklin Lekatari ka analizuar debatet e vazhdueshme mes Oltës dhe Efit, të cilat prej dy ditësh kanë përshkallëzuar edhe fjalorin.

Lekatari ka kritikuar të dyja vajzat, ku Efit i foli për formën e agresivitetit në komunikim, ndërsa te Olta u ndal më tepër.

Lekatari foli për incidentin e sotëm te grimi, ku u shpreh se Olta e manipuloi si situatën ndërsa poi a tregonte situatën se Efi e kishte shtyrë.

Opinionistja u ndal edhe tek kërcënimi që ka bërë Olta në lidhje me informacionet që ka për Efin jashtë shtëpisë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore