Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbuloni shifrën e madhe/ Ronaldo kërkon kuzhinier për rezidencën e tij në...

Zbuloni shifrën e madhe/ Ronaldo kërkon kuzhinier për

Futbollisti i famshëm, Cristiano Ronaldo, ka probleme me stafin. Mediat e huaja shkruajnë se sulmuesi i Al-Nassr është duke kërkuar për një kuzhinier sushi për rezidencën e tij në rajonin portugez të Quinta da Marinha.

Sipas “Daily Mail”, ndërtimi i shtëpisë, e cila duhet të bëhet rezidenca kryesore e familjes së Ronaldos, është planifikuar të përfundojë në qershor dhe tashmë janë gjetur punëtorë për një sërë pozitash.

Pozicioni i shefit të sushit mbetet vakant, pavarësisht pagës (mbi 5100 euro) në muaj. Ronaldo dhe Georgina duan që kuzhinieri të jetë në gjendje të gatuajë pjata tradicionale portugeze, sushi dhe pjata të tjera nga vende të tjera.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore