Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga festa e ditëlindjes (FOTO)

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga

Modelja e famshme , Georgina Rodriguez, ka festuar një ditë më parë 27-vjetorin e lindjes. Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa imazhe ku zbulon se ka festuar në shtëpi së bashku me partnerin e saj, Cristiano Ronaldo dhe fëmijët e tyre.

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga

Gjithashtu vihet re edhe arredimi i shtëpisë me rastin e veçantë për modelen bukuroshe, e cila ishte e mbushur me buqeta me lule.

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga

“Faleminderit për kaq shumë dashuri të marrë sot dhe gjithmonë … Për urimet tuaja më të mira, për vëmendjen tuaj, për detajet dhe mesazhet tuaja të dashura. Jam shume me fat ? JU DUA”, ka shkruar Georgina në postim.

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga

Zbuloni sa vjeçe ka mbushur Georgina Rodriguez, publikohen pamjet nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore