Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbuloni partneren skenike të Ardit Çuni në "Dancing with the Stars"!

Zbuloni partneren skenike të Ardit Çuni në "Dancing with

Pak kohë më parë u njoftua rikthimi i një projekti shumë të madh në Shqipëri, i cili është spektakli “Dancing with the Stars”. E teksa pritjes duket se po i vjen fundi, ndërsa spektakli nis pikërisht në muajin tetor, pak nga pak zbuluam edhe artistët dhe personazhet vip që iu bashkuan kastit të “Dancing with the Stars”. E tani që vip-at i njohëm, na mbetet të zbulojmë partnerët e tyre skenikë.

Ai është këngëtari Ardit Çuni, padiskutim një nga emrat më të përfolur të momentit. Ai vërtet nuk e fitoi dot “BBV”, por këngëtari ka një as nën mëngë, kërcimin. A do t’ia dalë ai këtë herë në “Dancing with the Stars”?!

Epo që ta ndihmojë në këtë rrugëtim do të jetë partnerja e tij skenike Jora Hodo. Ajo la “Fiks Fare” për DWTS, dhe pas një përvoje të mëparshme në Afrikën e Jugut, ku numëron dhjetëra shfaqje musical-i, Jora është gati që ta mësojë Arditin të kërcejë si një profesionist.

Ne i urojmë shumë suksese çiftit më të ri skenik dhe presim me padurim të zbulojmë edhe kombinimet e tjera të spektaklit që me siguri do të na dhurojnë shumë çaste emocionuese.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore