Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

“Ordinary Woman” ka bërë një klasifikim bazuar në një studim dhe ka rënditur gratë më të bukura mbi 40 vjeç që kanë ruajtur sharmin.

E fundit në listë është Kate Beckinsale, ndërsa për të mësuar kush qëndron në vendin e parë shikoni fotot e mëposhtme:

15. Kate Beckinsale, 47 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

14. Claudia Winkleman, 49 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

13. Helen Mirren, 75 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

12. Davina McCall, 53 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

11. Kate Hudson, 41 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

10. Sarah Jessica Parker, 56 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

9. Nigella Lawson, 61 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

8. Reese Witherspoon, 45 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

7. Kate Moss, 47 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

6. Tess Daly, 51 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

5. Naomi Campbell, 50 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

4. Victoria Beckham, 46 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

3. Kim Kardashian, 40 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

2. Jennifer Aniston, 52 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

1. Jennifer Lopez, 51 vjeç

Zbuloni gratë më të bukura mbi 40 vjeç (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore