Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vajza e ministrit/ Zbulohet kush është bukuroshja që i “mori” Romeon, Jonida Maliqit (FOTO)

Vajza e ministrit/ Zbulohet kush është bukuroshja që i

Pas lajmeve të shumta në mediat rozë, më në fund konfirmohet se Romeo Veshaj ka nisur një lidhje me Aleksia Peleshin, vajza e ministrit të Mbrojtjes.

Thashethemet lindën fillimisht pasi dyshja postoi fotografi nga i njëjti vend në Vlorë. Më pas, Aleksia ndau me ndjekësit e saj në rrjete sociale një foto në makinë, ku vihej re Romeon duke drejtuar mjetin.

Postimi është bërë në Ditën e Shën Valentinit dhe është shoqëruar me këngën “Abra Cadavra, Kush-Valentine”.

Por, çifti ka vendosur të fshihet më. Ka qenë vetë modelja, e cila ka publikuar pak orë më parë një foto, në të cilën dallohet qartë se është përkrah Romeos. Prej disa muajsh aktori i humorit i ka dhënë fund lidhjes me Jonida Maliqin. 

Vajza e ministrit/ Zbulohet kush është bukuroshja që i

Vajza e ministrit/ Zbulohet kush është bukuroshja që i

Vajza e ministrit/ Zbulohet kush është bukuroshja që i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore