Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita Orës (FOTO)

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Rita Ora iu bashkua të dashurit të ri Romain Gavras të enjten, ndërsa çifti lundroi Mesdheun me miqtë gjatë qëndrimit të tyre në Ibiza.

Dhe ata dukeshin mjaft të lumtur, ndërsa hipën në një anije të vogël për një lundrim piktoresk afër vijës bregdetare të Ibiza-s.

Udhëtimi vjen pasi mediat e huaja zbuluan se bukuroshja shqiptare kishte nisur një lidhje me regjisorin e videove muzikore Romain, 39 vjeç.

Çifti i ri u fotografua për herë të parë bashkë, kur po ktheheshin në shtëpinë e saj në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një nate feste.

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore