Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse Shakira kishte vendosur një shtrigë të zezë në ballkonin e saj!

Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse Shakira kishte vendosur një

Që kur Shakira dhe Gerard Pique u ndanë në mesin e vitit 2022, ka pasur shumë grindje mes dyshes dhe mes këngëtares dhe familjes së ish-futbollistit. Si aluzion në shtëpi ka pasur këngë, deklarata, video të diskutueshme, madje edhe objekte kurioze.

Lidhur me këtë të fundit, disa muaj më parë Shakira vendosi në ballkonin e shtëpisë së saj një shtrigë, e cila mund të dalohej shumë lehtë nga vjehërrit e saj, prindërit e Pique. Edhe pse ajo e hoqi atë për një kohë të shkurtër, ajo u rivendos vetëm javën e kaluar.

Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse Shakira kishte vendosur një

Pas shumë thashethemeve për arsyen pse kolumbiania e vendosi aty, duke parë drejt shtëpisë ku banojnë Montserrat Bernabeu dhe Joan Pique, tashmë dihen arsyet e vërteta. Mesa duket Shakira ka vepruar në shenjë hakmarrjeje pasi mësoi se si i referoheshin asaj si vjehrra dhe Clara Chia, e dashura e re e Pique.

Llogaria në Twitter JLOAccess raportoi se të dyja gratë e quanin artisten kolumbiane një "shtrigë". Si rezultat, Shakira donte t'u bënte të ditur se ajo ishte në dijeni të këtij pseudonimi dhe kjo është arsyeja pse vendosi një shtrigë në ballkonin e saj, duke parë me kureshtje drejt shtëpisë së përbashkët të vjehrërve të saj.

Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse Shakira kishte vendosur një

Ky nuk ishte i vetmi problem mes fqinjëve. Një tjetër kishte të bënte me faktin se pjesa e famshme e këngëtares 'BZRP Music Sessions #53' po luhej me zë të lartë në shtëpi, aq sa vjehrri i saj mund ta dëgjonte pranë shtëpisë. Shakira gjithashtu vendosi një gardh midis pronave, duke bllokuar rrugët që më parë kishin qenë të lira dhe të hapura.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore