Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zaimina Vasjari e pranon për herë të parë: Jam martuar

Zaimina Vasjari e pranon për herë të parë: Jam martuar

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, e ftuar në “Shiko Kush Luan”, ndau edhe një lajm ekskluziv.

Si pjesë e sfidës, asaj iu bë pyetja nëse ishte celebruar me partnerin, a e kishte ndryshuar mbiemrin dhe për planet për një dasmë.

Ajo pranoi se po, është celebruar, por nuk e ka ndryshuar mbiemrin. Ndërsa planave për ndonjë martesë, Zaimina nuk i dha përgjigje.

Zaimina Vasjari e pranon për herë të parë: Jam martuar

Zaimina Vasjari dhe partneri i saj janë prindër të një vajze, Khloe.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore