Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ylli televiziv poston fotot seksi ku shfaqet “topless”, por fansat kapin detajin që nuk u pëlqen te... (FOTO)

Ylli televiziv poston fotot seksi ku shfaqet “topless”, por fansat

Ylli televiziv, Khloe Kardashian, ka ndarë me ndjekësit disa poza mjaft seksi në rrjetet sociale. Por fansat janë të fiksuar pas fytyrës së saj, e cila sipas tyre po pëson ndryshime për shkak të ndërhyrjeve estetike.

Në pozën e postuar në “Instagram”, 36-vjeçarja shfaqet duke pozuar “topless” në pjesën e sipërme teksa reklamon linjën e saj të veshjeve “Good American”. Gjithashtu ajo mban veshur vetëm një palë xhinse dhe flokët i ka lënë të lëshuara.

Ylli televiziv poston fotot seksi ku shfaqet “topless”, por fansat

Por “Mirror” shkruan se fytyra e saj duket shumë ndryshe. Fotografia në fjalë vjen një javë pasi Khloe kishte publikuar në llogarinë e saj në “Twitter” disa foto për të cilat ishte shprehur se nuk kishte përdorur filtra dhe as i ishte nënshtruar ndërhyrjeve estetike.

Por pavarësisht kësaj, fansat sërish e kanë akuzuar për “dështim photoshop-i”.  “Sa herë që hap Instagramin, Khloe Kardashian duket gjithnjë ndryshe”, shkroi një ndjekës.

Ylli televiziv poston fotot seksi ku shfaqet “topless”, por fansat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore