Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758 mijë fansat (FOTO)

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Lauren Goodger di gjithmonë se si vëmendjen e fansave të saj ta kthejë nga vetja. Të dielën ylli televiziv publikoi disa fotografi në rrjetet sociale, ku shfaqej në super formë dhe seksi.

33-vjeçarja kishte vendosur në pah gjoksin e saj bombastik, të cilin nuk e ka aspak problem që ta ekspozojë për 758 mijë fansat e saj.

Goodger nga Essex ishte e veshur e gjitha në të zeza, ndërkohë në dorë mbante edhe një orë argjendi e cila binte menjëherë në sy.

Pavarësisht se kujdeset shumë për pamjen e saj, Lauren ka treguar se shijet i kanë ndryshuar. Për të, tani më shumë rëndësi ka personaliteti se sa pamja e jashtme.

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Ylli televiziv nuk di të ndalet, ekspozon asetet bombastike për 758

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore