Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli i Reality Show në Angli, Farrah Abraham, po kalon ditët më të mira të saj në Malibu të Kalifornisë.

Këto ditë ajo është fotografuar nga paparacët teksa relaksohet në plazh me të bijën 11-vjeçare Sophia.

29-vjeçarja mahniti të pranishmit me format dhe fizikun e saj tejet në formë.

Rrobebanjot me ngjyrën e kaltër të detit e bënin atë të dukej akoma më mirë.

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Ylli televiziv mahnit me format e saj bombastike në plazh (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore