Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken si milionere (FOTO)

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet e “Hollywood”-it janë me shumë fat pasi mund t’i lejojnë vetes që të veshin çfarë të dëshirojnë. Rroba të markave luksoze që i veshin vetëm një herë, të brendshme të shtrenjta apo edhe bizhuteri të cilat kanë çmime marramendëse që vështirë të besohet.

Me pak fjalë ata nuk kanë nevojë që të mendojnë dy herë në lidhje me paratë kur është fjala për të blerë veshje. Por duket se ka nga ata që nuk pëlqejnë që të bëjnë shpenzime marramendëse në veshje, e si pasojë zgjedhin edhe rroba të lira.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi të yjeve që duken shumë trendi edhe pse nuk mbajnë veshur rroba të firmave të njohura dhe të shtrenjta. Madje këto femra tregojnë se gjërat e shtrenjta nuk do të thotë gjithmonë e bukur, pasi edhe me pak para mund të dukesh elegante dhe me stil.

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Yjet që mund të veshin rroba të lira e sërish të duken

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore