Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita Ora, të famshmet që guxuan me veshjet (FOTO)

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Gjatë periudhës së karantinës për shkak të pandemisë së Covid-19, shumë gra filluan që të hiqnin dorë nga reçipetat në emër të rehatisë. Madje disa u zotuan se edhe kur do të hiqeshin kufizimet, ato nuk do t’i ktheheshin të brendshmeve.

Gillian Anderson deklaroi se nuk i interesonte nëse gjoksi i saj do të ekspozohej më shumë seç duhet. “Harresa” e të brendshmëve për rehati filloi më pas që të bëhej një trend në rrjetet sociale.

Shumë yje janë paraqitur së fundmi në tapetin e kuq të eventeve të rëndësishme pa reçipeta, duke ekspozuar hapur gjoksin. Ndër personazhet e famshëm që kanë lënë pa fjalë me paraqitjen e tyre janë Joy Corrigan, Dua Lipa, Kristen Stewart dhe Lily Allen.

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Yjet që hoqën dorë nga reçipetat! Nga Dua Lipa te Rita

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore