Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Xheraldina Vula poston foton e pazakontë të Sara Hoxhës me Luixhino Hala!

Një nga spektaklet më të ndjekura dhe më të suksesshme deri më tani padyshim që mund të themi se është “Dancing With The Stars”. Show-n magjik më të përfolur të momentit. Personazhet vip dhe artistët pjesë e kastit të “DWTS” së bashku me balerinët profesionistë dhurojnë show çdo të premte.Kohëve të fundit Sarën e kemi parë shumë të angazhuar me pjesëmarrjen në “DWTS, por edhe kalon një kohë të konsiderueshme me familjen e saj.

Sidomos kohëve të fundit ku gara sa vjen edhe po bëhet më e fortë, Sara i kushton një kohë të mirë të ditës provave së bashku me balerinin, Luixhinon.  Ama mesa duket një person ka arritur ti “rrëmbejë “pas provave dhe ajo është  vjehrra e Sarës, Xheraldina, e cila ka postuar edhe një foto të tyre, ku shkruan:

Kur ti i kap jashtë kërcimit

Para pak ditësh dy nga konkurentet e “DWTS”, vajzat shumë të dashura për publikun Megi Pojani dhe Sara Hoxha kanë postuar një video shumë ‘funny’ të tyre në Instagram. Vajzat shfaqen duke numëruar lekët dhe duke i shkëmbyer ato, për të bërë një pazar për blerjen e fitores së “DWTS”.  Video është postuar nga Megi,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore