Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe format perfekte (FOTO)

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, e ka shtuar “nxehtësinë” e këtyre ditëve me postimet në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë me 1.7 milionë fansat disa poza ku shfaqet në super formë.

Ndjekësit e saj janë mësuar që ta shohin me foto apo video të bukura, të veçanta, por rrallëherë edhe seksi. E kështu ka ndodhur me postime te fundit në “Instagram”.

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

Xhensila ka postuar disa fotografi ku shfaqet me të brendshme “hot” dhe ekspozon linjat e saj trupore prefekte.

Madje ajo ka zgjedhur që në njërën nga fotot e “nxehta” ta përfshijë edhe aktorin e bashkëshortin e saj, Bes Kallakun.

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

“Lëre diellin ta ndriçojë shpirtin tënd”, ka shkruar këngëtarja e njohur bashkëngjitur me fotot që menjëherë kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me fotot me bikini dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore