Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Wanda Nara do ndahet nga futbollisti i famshëm! Modelja e konfirmon me anë të një...

Wanda Nara do ndahet nga futbollisti i famshëm! Modelja e konfirmon me

Duket se marrëdhënies së Wanda Nara-s me Mauro Icardin po i vjen fundi. Në programin “Los angeles de la Manana”, i cili transmetohet në Argjentinë, është hapur një audio e dërguar nga Wanda drejt shërbyeses së saj, ku i thotë se ajo do të divorcohet nga futbollisti i famshëm i PSG-së.

“Karmen, erdha në Argjentinë sepse do të divorcohem nga Mauro-n. Po e organizoj këtë gjë. Do të qëndroj disa ditë këtu dhe më pas do të kthehem për të marrë një biletë për ty dhe çdo gjë tjetër që të nevojitet”, ishin fjalët e 35-vjeçares që u dëgjuan në audio.

Kujtojmë se në vitin 2021 çifti pati disa krisje, për shkak të flirtimeve që futbollisti argjentinas pati me një aktore të njohur.

Së fundmi është dukur se çdo gjë ishte kthyer në normalitet mes Wanda-s dhe Icardit, por dhe njëherë krisjet janë rikthyer mes tyre dhe kësaj radhe duket se çdo gjë do të marrë fund.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore