Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vrau gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë, rrëfehet 47-vjeçari: Më tha që nuk isha aq s*ksi sa ajo (FOTO)

Vrau gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë, rrëfehet

Një burrë që vrau gruan e tij u tha policëve se ajo nuk ishte e lumtur pasi ai nuk dukej aq mirë sa ajo.

Uilliam Jeffrey, 47 vjeç, doli fajtor për vrasjen e modeles Kathleen Uest, që postonte foto me pullë të kuqe nën emrin Kitty Kat.

Jeff Uest do të përballet me 2-20 vite burg pas vendimit që u dha të premten nga Gjykata e Columbiana-s.

Trupi i zhveshur i Kathleen u gjet në rrugë përpara shtëpisë së çiftit në janar të vitit 2018.

Prokurorët thanë se Uest e vrau gruan e tij duke e goditur në kokë me shishen e një pije alkoolike. Shenjat e gishtërinjve u gjetën në shishen që policia e përdori si provë kundër 47-vjeçarit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore