Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Vlashent Sata me një vajzë në Big Brother VIP? Dojna Mema: Me leje, pa leje do futesha në shtëpi

Vlashent Sata me një vajzë në Big Brother VIP? Dojna Mema: Me

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” të moderuar nga Fatma, Olesia, Tea dhe Krista ka qenë e ftuar moderatorja Dojna Mema.

Ajo ka rrëfyer disa nga detajet për projektin e saj më të ri “Fun Club” si dhe ka komentuar fillimin e Big Brother VIP.

Moderatoret e kanë pyetur Dojnën se si do të reagonte nëse do të shihte të dashurin e saj Vlashentin, brenda shtëpisë së Big Brother me një vajzë tjetër.


“Do të futesha brenda, me lejë pa lejë do të futesha se e di edhe nga mund të futem. Do ti çoja një gotë ujë a çfarë kishte nevojë nga gruaja”- ka thënë moderatorja duke qeshur.

Madje


ajo ka rrëfyer edhe disa detaje të tjera për marrëdhënien e saj, të cilat mund ti ndiqni në linkun më poshtë:

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore