Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Zbriten 10 mijë euro nga çmimi i madh në "Big Brother VIP", ja arsyeja

VIDEO/ Zbriten 10 mijë euro nga çmimi i madh në "Big

Efi dhe Luizi dolën nga dhoma e izolimit dhe u bashkuan me pjesën tjetër të shtëpisë. Ky vendim u votua nga shumica e banorëve, në këmbim të 10 mijë eurove.

Ndërkohë, pesë të tjerë, Olta, Amos, Dea, Tea dhe Xhoni votuan kundër nxjerrjes së tyre nga dhoma. Pasi votoi shumica, Amos reagoi ashpër. Duke iu drejtuar shumicës, ai tha që nuk dëshiron të dëgjojë askënd që ankohet për Luizin.

Nga ana tjetër, Olta i cilësoi banorët si mendjelehtë për vendimin që morën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore