Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

(VIDEO) “Sa fëmijë do bëjmë?”/ Amosi pyet Dean: Po shtëpinë ku do e marrim...

(VIDEO) “Sa fëmijë do bëjmë?”/ Amosi pyet Dean:

Ngacmimet mes Amos dhe Deas kanë qenë më intensive gjatë kësaj jave.

Pak para nisjes së spektaklit, Amos e pyeti Dean se sa fëmijë ka dëshirë të bëjë me të dhe se ku ka dëshirë ajo ta kenë shtëpinë në të ardhmen.

Biseda mes tyre nisi në formë batute.

Amos:  Sa fëmijë të bukur do daliun fëmijet tanë. Do dalin fëmijë shumë të bukur dhe të zgjuar. Do jenë gjysmë psikopetër dhe gjysmë engjëj. Besoj e kupton se kujt do t’ i ngjajnë.

Dea: Je engjëll tij.

Amos: Patjetër. Engjëll i ferrit. Apo do bëjmë 15? Apo 26 fëmijë? Si thua?

        

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore