Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Video/ Robert Berisha publikon momente “pikante” me partneren e tij të re

Video/ Robert Berisha publikon momente “pikante” me partneren e tij

Roberti dhe Laureta qëkur bën publike historinë e tyre të dashurisë nuk i ndalojnë fotot nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Çifti ka publikuar pamje nga pushimet e tyre ekzotike në Meksikë. Por kur flasim për njëpersonazh si Roberti, duhet të presim më shumë se poza normale, dhe në fakt kështu ka ndodhur.

Këngëtari ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqet duke prekur të pasmet e partneres së tij. Ashtu si shihet, Laureta qëndron e shkrirë, teksa ekspozon tatuazhin që ka tek pjesa e kofshës.

Por kaq ka mjaftuar që Roberti t'i përkedhelë kofshën, por edhe të pasmet. Romanca e tyre duket aq pasionante, sa që mund t’ia lejojnë vetes edhe të tilla video ‘erotike’.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore