Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Rita Ora ngatërron pjeshkën me mollën, plasin të qeshurat në studio

VIDEO/ Rita Ora ngatërron pjeshkën me mollën, plasin të

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka shkaktuar të qeshura në një studio televizive teksa ishte e lidhur drejtpërdrejt nga SHBA.

Sipas Dailymail, këngëtarja 31-vjeçare ishte duke biseduar me prezantuesit Al Odudu dhe Mo Gilligan përmes videos së bashku me producentin muzikor Netsky për të promovuar këngën e tyre të re Barricades, këngëtarja e Poison po diskutonte për ushqimet që i hante gjatë xhirimit të TMS kur u hutua nga përmbajtja e tasit të saj me fruta.

Duke u përpjekur të përmbajë të qeshurën e saj kur Rita ngriti objektin misterioz para kamerës, AJ tha: "Më vjen keq që ta them pr është një pjeshkë, jo një mollë!'

Rita e zënë ngushtë bëri shaka duke thënë: 'Është ora 3 e mëngjesit djema, më jepni një pushim!' 

Gjatë intervistës Ora foli për këngën e re si dhe emisionin ku ka qenë anëtare jurie me këngëtarët e maskuar por ajo që bëri përshtypje është që ajo nuk foli rreth martesës së saj me regjisorin Waititi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore