Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ Profesori harron të fikë kamerën, nxënësit shikojnë momentet intime me gruan

VIDEO/ Profesori harron të fikë kamerën, nxënësit

Mësimi online ka shkaktuar jo pak momente të sikletshme. I tillë ka qenë dhe për një mësues të një shkolle katolike në Kolumbi i cili mbeti i turpëruar pasi kishte harruar të mbyllte kameran e Zoom me studentët e tij përpara se të drejtohej drejt gjinjve të gruas së tij. (Shiko videon poshte) 

Ruben Dario Parras nuk e vuri re se kamera ishte ende e ndezur kur filloi të ngrinte bluzën e gruas së tij.

Mësuesi i fizikës më pas shfaqet duke puthur gruan në pjesë intime. Momenti i sikletshëm u transmetua në internet.

Ai u detyrua të kërkonte falje pasi ndau këtë moment të papërshtatshëm me studentët e tij 17 vjeçar.

‘’Sigurisht që ishte një gabim i imi, pasi nuk e kuptova që kamera ishte akoma e ndezur edhe pse mësimi përfundoi.’’

'’Në asnjë moment nuk e bëra këtë qëllimisht. Ishte aksidentale.‘’ "Unë dua të kërkoj falje për këtë vepër penale." 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore