Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

VIDEO/ "Po na plas zemra", Kiara flet për reagimet e banorëve pas rrëfimit të Luizit: Ulërisnin në oborr...

VIDEO/ "Po na plas zemra", Kiara flet për reagimet e

Në një bisedë me Efin dhe Luizin, Kiara tha se ajo priste më shumë dashamirësi nga banorët pasi çështja e Luizit trazoi gjithë shtëpinë.

Kiara: Jemi njerëz, po na plas zemra.

Efi: S’kanë pikë emocioni!

Kiara: Kujtojnë këta se jam e lumtur me këtë situatë, po rrinin ulërisnin nëpër oborr!

Ronaldo: Disa këtu menduan që me këtë gjë bëhet e sigurt ikja e Luizit dhe kështu iu hapet rruga!

Efi: Unë në këtë pikë nuk mendoj dot për lojën!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore